LRT laida Žurnalisto tyrimas

Ko verta sveikatos apsaugos sistema, leidžianti mirtina liga sergančią nusilpusią merginą, paaiškėjus jos gydymo kainai, išmesti į gatvę? Per brangu gydyti, verčiau mirkite – su tokiomis medikų nuostatomis priversti kovoti genetine liga sergančių vaikų tėvai. Kokių susitarimų su farmacininkais ar brangios medicinos įrangos tiekėjais laukia sveikatos apsaugos klerkai, vis delsiantys pagelbėti tiems, kuriems likimas lėmė gyventi trumpiau. Apie tai žurnalistės Lina Paškevičiūtė pasakojimas.

„Žurnalisto tyrimas“ – 2010 rugsėjo 15 d., trečiadienis, 19.45 val. per LTV.
Laidos ved. Rūta Sinkevičienė.

{flv}ZurnalistoTyrimas20100915{/flv}

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051