Kontaktai

Sveiki aplankę mūsų svetainę

Mes vertiname galimybę suteikti Jums informacijos susijusios su cistine fibroze ir medicinos paslaugomis, kurias Jūs galite gauti. Mes norime Jums suteikti kuo daugiau žinių apie mūsų darbą, cistinės fibrozės gydymo prieinamumą Lietuvoje ir praktinius patarimus. Kuo daugiau sužinai apie Jus ir Jūsų problemas, tuo daugiau mes galime Jums padėti ir patarti. Jei turite kokių nors klausimų apie mūsų veiklą, patirtį ir cistinę fibrozę prašome drąsiai klausti. Visada pasistengsime padėti. Tikimės, kad mūsų pagalba bus naudinga.

Cistinės fibrozės asociacija

Kalvarijų sodų 3-oji g. 20, Vilnius

Tel.: +370 603 91051

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

-

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051