CF asociacijos metinė konferencija Vilniuje 2017

2017 m. gegužės 12 dieną, viešbutyje „City Hotels Algirdas“ Algirdo g. 24, Vilnius, Lietuvos cistinės fibrozės asociacija surengė cistinės fibrozės (CF) gydytojų ir pacientų metinę konferenciją – „CF specialistų ir šeimos gydytojų darnus darbas dėl vaikų ir suaugusiųjų sergančiųjų cistine fibroze sveikatos priežiūros“. 
 

Konferencijos metu gydytojai teikė patarimus, apie kasdieninį gyvenimą, sergant CF, inhaliatorių priežiūrą, higieną ir kasdieninių mankštų svarbą. Konferencijos pabaigoje vyko diskusijos su pacientais, jų gydytojais ir tėveliais.Visi galėjo paklausti jiems rūpimus klausimus ir tiesiogiai iš specialistų gauti atsakymus bei patarimus.

Nuoširdžiai dėkojame, visiems pasisakiusiesiems už puikias, įdomias ir šiai dienai visiems aktualias temas. Taip pat dėkojame atvykusiems pacientų šeimos gydytojams ir CF pacietų tėveliams.

Asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė

 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051