Gerbiami pacientai ir jų tėveliai

Labai džiugu, kad Lietuvoje atsiranada visdaugiau galimybių gydytis sergantiems cistine fibroze.

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose atidarytas naujas Cistinės fibrozės kompetencijos centras.  Jis yra Retų ligų koordinavimo centro sudėtyje, nuoroda: (Retų ligų koordinavimo centras). Cistinės fibrozės kompetencijos centras teikia III lygio stacionarines bei ambulatorines visapusiško ištyrimo, gydymo, ilgalaikės stebėsenos paslaugas vaikams ir suaugusiems, taikant  naujausius, pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus, cetre dirba multidisciplininė specialistų komanda,taip pat centre bus užtikrinamas sklandus vaikų, sergančių cistine fibroze, perdavimas suaugusiųjų specialistams. 

Centro koordinatorius - gydytoja vaikų pulmonologė Violeta Radžiūnienė (tel. 8-686-82038, el.paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Centro subkoordinatorius - gydytoja pulmonologė Edita Strumilienė

Centro administratorius - vaikų pulmonologas Paulius Kalibatas

 Kilus klausimų, rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051