CF asociacios suvažiavimas 2015

 
2015 m. balandžio 11 d., „Tulpės“ sanatorijoje B.Sruogos g. 4, Birštonas, vyko Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos narių - pacientų, gydytojų ir specialistų kasmetinis suvažiavimas - konferencija.
 
 
 
Suvažiavimo metu, Vilniaus m. klinikinės ligoninės Vaikų ligų klinikos vedėja, Doc. Dr. Odeta Kinčinienė papasakojo apie gimusiųjų ir gyvenančiųjų su CF sveikatos priežiūros organizavimą Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje: tradicijos, patirtis, iššūkius. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikų - Pulmonologijos ir imunologijos klinikos porfesorius  Dr. Kęstutis Malakauskas apie Cistine fibroze sergančių vaikų perdavimą suaugusiųjų specialistų priežiūrai ir su tuo iškylančias problemas, bei jųsprendimo būdus.
 
  
 
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikų - Vaikų ligų klinikos docentė Dr. Valdonė Misevičienė, pasisakė visiems labai aktualia tema: "Kasdieninis CF gydymas: ar viską darome teisingai?", apie kasdieninį gyvenimą, sergant CF, inhaliatorių priežiūrą, higieną ir kasdieninių mankštų svarbą. Taip pat patarimus visiems dalyviams išsakė ir Vilniaus m. klinikinės ligoninės specialistai psichologai, kineziterapiautai ir dietologai. Konferncijos pabaigoje buvo surengtos diskusijos su pacientais, jų tėveliais ir gydytojais beispecialistais. Visi galėjo paklausti jiems rūpimus klausimus ir tiesiogiai iš specialistų gauti atsakymus bei patarimus.
 
Taip pat saavo koncertinę programą atliko žinomas iliuzionistas Anton Lavrentjev
 
Nuoširdžiai dėkojame:
 
Už pirmininkavimą vedant konferenciją - Vilniaus m. klinikinės ligoninės Vaikų ligų klinikos, 1 vaikų ligų skyriaus vedėjai Violetai Radžiūnienei.
 
Asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051