Mieli pacientai ir jų tėveliai

 
Kartu su Jumis visais norime pasidžiaugti spalio 20-22 dienomis vykusiomis mūsų kolegų iš Londono, Bromptono ligoninės konsultacijomis. Tikimės, kad jos buvo naudingos ne tik mums, medikams, bet ypač - Jums ir Jūsų vaikams. Svečių  nuomone, Jūsų vaikai - patys šauniausi, sumaniausi, o jų tėveliai - taip pat. 
Linkime kasdien prisiminti ir naudotis gautais patarimais, kartu su vaikais ne tik pažaisti, bet ir pasportuoti. Tik dirbdami kartu, mes galime pasiekti puikių rezultatų.
 
 
Jumis besirūpinantys Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojai: Vaikų ligų klinikos vadovė doc. O.Kinčinienė,  doc.S.Dumčius, V.Radžiūnienė, N.Jokubaitienė

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051