Europarlamentas 2013

 

2013 m. lapkričio 14 dieną Europarlamente (Briuselyje) vyko apskrito stalo posėdis skirtas ketvirtosios CF savaitės minėjimui. Posėdyje dalyvavo Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė, suaugęs CF sergantis ligonis Martynas Šostauskas ir CF gydytoja Violeta Radžiūnienė. Posėdžio metu Martynas Šostauskas pristatė savo gyvenimo istoriją ir papasakojo kokį gydymą gauna Lietuvoje. 

Posėdyje Europarlamentarams buvo pristatytas filmukas apie visos Europos CF sergančių ligoniukų svajones. 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051