Išsipildymo akcija 2011 - gauti prietaisai

 

TV3 televizijos ir SEB banko organizuotos: „ Išsipildymo  akcija 2011“, devintosios akcijos metu už surinktas lėšas, akcijos organizatoriai nupirko ir  Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ajam vaikų ligų bei Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų skyriams, kur pagrinde gydosi cistine fibroze sergantys vaikai, įteikė vibracines liemenes „The Vest® Airway Clearance System“. Taip pat tokia pati liemenė buvo padovanota Santariškių klinikų filialo Vilniaus universiteto Vaikų ligoninei ir apmokyti specialistai – taisyklingai naudotis vibracinėmis liemenėmis, kad nauda būtų maksimali.

 

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį, geros valios žmonių dėka buvo nupirkti 8 „Pegaso Cough 230“ kosulio asistentai. Šeši asistentai padovanoti ligoniams sergantiems cistine fibroze, skirti padėti iškosėti kvėpavimo takuose susikaupusį tirštą sekretą. Kiti du – gydymo įstaigoms: VšĮ Vilniaus miesto Klinikinės ligoninės Vaikų ligų klinikai ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialui Vaikų ligoninei.

 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051