Nemokami CF specialistų mokymai ir konsultacijos pacientams

 
2012 m. rugsėjo 24-26 dienomis Lietuvos cistinės fibrozės asociacija bendradarbiaudama su Child Health International surengė – nemokamus gydytojų, specialistų (gydančių cistine fibroze (CF) sergančius vaikus) mokymus ir ligonių (įskaitant ir suaugusius) sergančių CF konsultavimą. Nemokamus gydytojų mokymus ir konsultacijas atliko iš Londono Bromtono Karališkosios ligoninės (Anglija), Cistinės fibrozės centro, atvykę aukščiausios kategorijos CF gydytojų ir kitų specialistų komanda. Mokymai vyko VšĮ Vilniaus miesto universitetinės ligoninės, vaikų ligų skyriuose (Antakalnio g. 57). 
 
 
2012 m. rugsėjo 25 d., Svečiai iš Londono skaitė paskaitą CF sergančiųjų pacientų tėvams, apie cistinės fibrozės gydymą namuose, krūtinės lastos masažo ir  pratimų kineziterapijos svarbą kasdieniniame gyvenime.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051