1-oji Europos Cistinės Fibrozės savaitė

Nuo lapkričio 9 iki 15 dienos CF Europa ir kitos CF ligonių asociacijos 33 Europos valstybėse organizuoja pirmąją CF savaitę, kovai už geresnį ir ilgesnį CF sergančių žmonių gyvenimą.
Šios savaitės tikslas yra supažindinti visuomenę ir padaryti gerą priežiūrą prieinamą kiekvienam CF pacientui. Visoje Europoje pacientai ir šeimų nariai organizuos įvairias kampanijas.
Lapkričio 10 dieną Briuselyje įvyks didelė šventė/koncertas, o lapkričio 11 susitikimas su Europos parlamentu.

Lapkričio 10 dieną Briuselyje įvyks didelė šventė/koncertas, o lapkričio 11 susitikimas su Europos parlamentu.

Kampanija susideda iš 2 iššūkių:
1.    kad kuo daugiau žmonių (rekordinis skaičius) Europoje dėvėtų solidarumo apyrankes
2.    švilpti ”Stop CF Hitą” kad paremtume mūsų kovą už ilgesnį ir geresnį CF pacientų gyvenim

Cistinė Fibrozė (CF) yra dažniausia gyvybei pavojinga paveldima liga mūsų žemyne. Kai kurie sulaukia 50… kiti miršta  5-erių, priklausomai nuo to, kur Europoje jie gyvena. Geros priežiūros prieinamumas užtikrina ilgesnį ir geresnį CF pacientų (vaikų ir suaugusiųjų)gyvenimą.

1-osios Europos CF savaitės metu mes kviečiame Europos parlamento narius bei jų personalą aptarti poreikius ir galimus sprendimus kad užtikrinti geresnį priežiūros prieinamumą visiems CF pacientams Europoje.  
Pacientai, šeimų nariai, sveikatos priežiūros specialistai ir mokslininkai iš 14 šalių pasidalins patirtimi.

Mes tikime kad CF pacientai gali tikėtis geresnio ir ilgesnio gyvenimo ir mes labai laukiame diskusijos su jumis, kaip jūs galite šį tikslą paremti ir padėti mums nugalėti Cistinę Fibrozę.

 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051